Contact | Backstage

Contact

Neem contact op met ons voor al je vragen:


TICKETS BESTELLEN

Telefonisch van dinsdag tot vrijdag tussen 10u00 - 12u30 en 14u00 - 17u00:
070 691 002.

Telefonisch niet bereikbaar op maandag, feestdagen en in het weekend.

ALGEMENE CONTACTGEGEVENS

+32 (0)3 219 13 33
hallo@backstage-producties.be

BACKSTAGE PRODUCTIES - BUSINESS GEGEVENS

Backstage Producties BV - Lichterstraat 79, 2870 Puurs - BE 0785.925.771

BACKSTAGE PRODUCTIES - TEAM

James Cooke - creatief manager
Dirk Van Vooren - creatief manager
Bob Jennes - commercieel manager
Nico Warrinnier - sales manager

Sil Poppe - productie manager - sil@backstage-producties.be
Bart Vandersmissen - productie manager - bart@backstage-producties.be
Annelies Gysens - productieleider - annelies.gysens@backstage-producties.be
Cathy De Wilder - marketing manager - cathy@backstage-producties.be
Annelies Rom - digital marketeer - annelies.rom@backstage-producties.be

PERSVERANTWOORDELIJKE

Katrien Adriaens - +32 (0)478 517 801 - katrien@frenesia.be